Papp Production Siyah Logo

Sizin için bir sürü fikrimiz var.

Alanlarında uzman ekiplerimiz, ihtiyaç duyduğunuz dijital hizmetleri sunmak için bir tık uzağınızda.

pine
WordPress Tasarım Hizmetleri
Web Yazılım

Otomasyon Sistemleri

Mobil Uygulama

Dijital Pazarlama

Dijital Tasarım

Prodüksiyon

Web Yazılım
Otomasyon Sistemleri
Mobil Uygulama
Dijital Pazarlama
Dijital Tasarım
Prodüksiyon

WordPress Tasarım Hizmetleri

WordPress; website alanında dünyanın en çok kullanılan, kolay yönetilebilir, sürekli güncellenen, binlerce eklenti ve tema seçenekleri olan bir içerik yönetim sistemidir.

WordPress Tasarım Prensiplerimiz

Müşteri Odaklı Hizmet
Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetimizle, sizlerin sorunlarına ve ihtiyaçlarına çözüm olma yolunda ilerliyor ve müşteri memnuniyeti konusunda özverili bir şekilde çalışıyoruz.

Temiz Tasarımlar, Cihazlarla Uyumluluk

Responsive tasarımlar, sitenize erişimlerin tüm cihazlar tarafından sorunsuz ve kolay bir şekilde görünmesini sağlar. Daha güzel bir görünüm için responsive tasarımlarla çalışıyoruz.

Profesyonel Destek

Pineapple Production, WordPress kurulum ve destek hizmetleri konusunda ihtiyaçlarınıza ve sorunlarınıza profesyonel çözümler sağlar.

Hizmet Çalışma Süreci

Fikir Alışverişi
Çalışmalarımıza başlamadan önce, hangi WordPress hosting paketini kullanmanız gerektiğini veya hali hazırda almış olduğunuz hosting paketi üzerinden değerlendirmeler yapıyoruz. Sonrasında ise istediğiniz özelliklere göre tema seçimi yapıyoruz.

 

Sitenizin Hazırlanması
Tema seçiminden sonra, verdiğiniz bilgiler ışığında istediğiniz şekilde sitenizi oluşturuyoruz. Bu aşamada siz bitti diyene kadar revize ederek çalışmaya devam ediyoruz.

 

Detaylı Raporlama
Sitenizin hazırlanma süreci tamamlandıktan sonra, sitenizi nasıl kullanacağınıza dair eğitimler verilir. Bu eğitimler sayesinde, sitenizi nasıl yöneteceğiniz hakkında bilgi edinmiş olursunuz.

WordPress Destek Hizmetleri

Pineapple Production olarak alanında uzman ekibimizle, WordPress kurulumundan özel eklenti kodlamasına kadar WordPress alanındaki tüm ihtiyaçlarınza uygun çözümler sağlamaktayız.

Diğer Destek Hizmetlerimiz

Web sitenizde oluşan SEO sorunlarını giderdikten sonra, SEO iyileştirmeleri yaparak arama motorlarındaki sıranızın yükselmesini sağlayabiliriz.

WordPress Seo - Arama Motoru Optimizasyonu

Profesyonel WordPress SEO hizmeti ile web sitenizin arama motorlarındaki görünürlüğünü artırarak daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Rakip Analizi
Seo paketine ek olarak rakip analizi araçlarımızı da talep edebilirsiniz.

 

Anahtar Kelime Analizi
Rakiplerinizin hangi anahtar kelimeler üzerinde çalıştıklarını tespit ederek sizi onlardan bir adım öne taşımayı hedefliyoruz.

 

Yükselme Garantisi
İç ve dış SEO çalışması yaparak arama motorlarında sizi üst sıralara taşımaktayız.

 

Detaylı Rapor
Çalışmalar tamamlandığında, yapılan tüm çalışmalara dair detaylı raporlar sunuyoruz.

WordPress SEO - Arama Motoru Optimizasyonu ile rakiplerinizden bir adım önde olun!

Site İçi Seo Çalışmaları

Site Dışı Seo Çalışmaları

WooCommerce Kurulumu ve Desteği

WooCommerce; internet üzerinden satış yapmanızı sağlayan, e-ticaret kategorisindeki en yaygın kullanıma sahip WordPress e-ticaret eklentisidir.

 

Mağaza kurma ve ürün girişi sağlama oldukça basittir. Kullanımı kolaydır ve içerisinde bir çok özellik barındırır. Rezervasyon, abonelik ve randevu gibi işlemleri içerisinde barındıran geniş özellikleri bulunur.

WooCommerce Avantajları

Güncellemeler ücretsiz.
Temeli oluşturan sürümü ücretsizdir. Çevrimiçi satışları kolaylaştıran araç kiti, pratik kullanım özelliği sağlıyor. Ücretsiz temel yazılıma eklenti ekleyerek daha çok verim alabilirsiniz. Bu eklentiler ücretli veya ücretsiz olabilir.


Geliştirilebilir altyapı.
Kredi kartı entegrasyonu, abonelik ve kargo seçenekleri gibi birçok gerekli eklentiler ile geliştirilebilir. Ücretli eklentilerle WooCommerce fonksiyonel özellikleri daha kaliteli özelliklere sahip olabilmektedir.


Detaylı raporlama.
Müşteri bilgilerini takip edebilir; sipariş zamanı, adres, sipariş özellikleri ve diğer bütün bilgileri ayrı tablolarda dilediğiniz gibi raporlayabilirsiniz.

Maksimum güvenlik.
Müşterilere ait kredi kartı bilgileri asla erişilebilir değildir. Bu ve benzeri bilgiler güvenli bir şekilde korunmaktadır.


Gelişmiş kontrol.
Binlerce eklenti olanağına sahip WooCommerce, sitenizin ihtiyacına göre şekil almaktadır.


SEO dostu.
Google Analytics, Facebook Piksel ve Yandex Metrica gibi modern analitik seçenekleri entegre edebilirsiniz. SEO açısından en uygun altyapı WooCommerce ile hizmetinizde.

WooCommerce Destiğini Nasıl Alabilirsiniz?

Bilgileri temin ediyoruz.
Kurulum için gerekli olan bilgi ve belgeleri sizlerden talep ederek kuruluma hızlıca başlıyoruz. Bunun için tarafınızdan istenen belgeleri kısa sürede tarafımıza ulaştırmanız, kuruluma hızlıca başlamamıza olanak sağlar.


İçeriklerinizi hazırlıyoruz.

Verilen bilgi ve belgelerinizin ışığında online mağazanızı oluşturuyoruz. Kategorilerin girilmesi, ürünlerin veya hizmetlerin girilmesi gibi bir çok işlem bu süreçte ele alınıyor.

 

Teslimat ve Destek.
Bu adımımızda kurulum aşamasını sizin isteğinize göre sonlandırıyoruz. Kurulum esnasında açılan hesapları, diğer bilgi ve belgeleri; size vereceğimiz eğitimlerle destekleyerek işi size teslim ediyoruz.

Sektörler İçin Özel Olarak Hazırladığımız WordPress Tasarım Paketlerimizi İnceleyin!

Kurumsal Firmalar
Her kurumsal firmanın kendini duyurmak için kullanabileceği en etkili mecralardan biri de internet ortamıdır. Bu nedenle her firmanın bir web sitesine ihtiyacı vardır.

E-Ticaret
Web sitenizi online ticari mağaza haline dönüştürebilirsiniz. Özel içerikleriyle e-ticaret web sitesi kurulum paketleri ile online satışa Merhaba deyin.


Magazin & Haber
“Ben bir haber sitesi kurmak istiyorum. Herkes haberdar olsun!” mu diyorsunuz? O zaman size uygun WordPress paketlerimizle bu isteğinizi gerçekleştirmek mümkün.

Kişisel Blog
“Benim kendime özgü fikirlerim var, bunları insanlarla paylaşmalıyım.” Diyorsanız WordPress’in alt yapısı size en uygun seçenektir.

Emlak & İnşaat
Portföyünüzü hızlı ve kolay bir şekilde müşterinize sunmak ister misiniz? Online dünyada WordPress kurtarıcınız olabilir.

Diğer Sektörler
Saydığımız bu sektörlerin haricinde diğer sektörlerin web sitesine ihtiyacı yok mu? Tabi ki var! Sektörünüz ne olursa olsun WordPress’te ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak için birçok tema ve eklenti mevcut.

WordPress Tasarım Paketleri

Tasarım hizmetlerimiz çeşitli olmakla birlikte üç farklı paketimiz bulunmaktadır:

Kişisel Site & Blog Tasarım Paketi

E-Ticaret (WooCommerce) Tasarım Paketi

Kurumsal Tasarım Paketi

Ürününüz veya hizmetiniz için en uygun hizmeti size sunalım.

Uzmanlığımızla ve yeteneklerimizle tecrübenizi birleştirerek ürününüzü ya da hizmetinizi en üste taşıyalım!

pineapple
pineapple

Ürününüz veya hizmetiniz için en uygun hizmeti size sunalım.

Uzmanlığımızla ve yeteneklerimizle tecrübenizi birleştirerek ürününüzü ya da hizmetinizi en üste taşıyalım!