Papp Production Siyah Logo

Sizin için bir sürü fikrimiz var.

Alanlarında uzman ekiplerimiz, ihtiyaç duyduğunuz dijital hizmetleri sunmak için bir tık uzağınızda.

pine
WordPress Tasarım Hizmetleri

Web Yazılım
Otomasyon Sistemleri

Mobil Uygulama

Dijital Pazarlama

Dijital Tasarım

Prodüksiyon

WordPress Tasarım Hizmetleri
Otomasyon Sistemleri
Mobil Uygulama
Dijital Pazarlama
Dijital Tasarım
Prodüksiyon

Web Yazılım

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarınıza yönelik web yazılım projeleri geliştiriyoruz. İstediğiniz projeleri dijital dünyaya taşıyacak yazılım ve kodlama çalışmalarını hayata geçiriyoruz.  Öncelikle web yazılım ve mobil uygulama yazılımı alanında taleplerinizi dinleyerek deneyimli ekibimiz tarafından taleplerinize yönelik projelendirme yapılır.


Web tasarım ve kodlama çalışmaları sonrasında projeniz sunulur. İstediğiniz revizeler sonrasında web yazılım projelerinizin son hali teslim edilir. Web yazılım hizmeti sonrası destek konusunda da Pineapple Production güvencesi devam eder.

Sunduğumuz Avantajlar

Özel Proje Geliştirme

Hayata geçirmek istediğiniz yazılım projenizle ilgili tüm detaylar ekibimiz tarafından dinlenir. Projelendirme süreci tamamlandıktan sonra sizlere detaylı bir rapor sunulur. Talepleriniz doğrultusunda gerekli revizyonlar yapılır ve test edilerek projeniz teslim edilir.

 

 

Pineapple Production özel proje geliştirme sürecini yönetirken taahhüt ettiği tüm hizmetleri kendi altyapısı ile sunmaktadır. Bu durum projedeki muhtemel problemlerin hızlı çözülmesinde, hiyerarşik düzende yönetilmesinde ve sonuç olarak maliyetlerin düşmesinde etkili rol oynamaktadır. Sizin için zengin web uygulamaları geliştirirken ihtiyaçlarınızı iyi analiz ederek doğru çözümler sunuyoruz.

B2B – B2C Entegrasyon

B2B (Business to Business) işletmelerin mal veya hizmet gibi ürünlerini diğer işletmelere satmasını sağlayan web tabanlı e-ticaret yazılımlarıdır. Bu yazılımlar sayesiyle firmaların otomasyonu sağlanır. B2C yazılımlar (Business to Customer) ise direkt son kullanıcıya satış yapabileceğiniz sistemlerdir. Üretici şirketlerin kendi oluşturacakları satış sitesi gibi, başka firmaların ürünleri alarak son kullanıcılara portallardan ya da sanal mağazalardan ulaşması işlemidir.


Yüksek satış hacmine sahip e-ticaret sitelerinde, çoğu zaman bu yöntemin kullanılması gerekmektedir. Bu süreç, tümüyle sizden gelen talepler doğrultusunda şekillenmektedir. Tüm talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

İş Süreç Takibi Yazılımları

Bir organizasyonun tüm süreçlerinin başından sonuna kadar hangi aşamalardan geçtiğini, nasıl yönetileceğini optimize ederek kuruluşların performansını artıran bir yönetim sistemidir. Tüm ERP ve CRM programlarınız ile entegre şekilde çalışabilen, iş süreçlerinizi takip edebileceğiniz ve ihtiyaçlarınıza özel şekilde yazılımların üretilebildiği, otomasyon sistemleridir.

Bu yazılımlar ERP ve CRM programlarından bağımsız bir şekilde, tümüyle size özel olarak da oluşturulabilir. Bu otomasyon ve takip sistemi sayesinde, firmanızın belirli ihtiyaçlarını otomatik hale getirebilir ve işyerinizde oluşan zaman karmaşasının önüne geçebilirsiniz.


İş süreç yönetimi, organizasyonların verimliliğini ve etkinliğini geliştirir. Kurumsal süreçlerin otomatize olması, ürün veya hizmetin üretimi ve dağıtımı için izlenebilir ve kontrol edilebilir bir teknoloji oluşturarak uygulamaktır.

Dernek Yazılımları

Dernek yazılımları, derneğinizi faaliyetlerine ve yapısına uygun olarak oluşturulur.  Dernek yöneticileri ve dernek görevlileri yazılım üzerinde muhasebe ve üye takip gibi işlemleri kolayca yapabilir. Dernek yazılımları derneğinizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanır.

Derneğinizin çalışma sistemini ve ihtiyaçlarınızı dinlendikten sonra projelendirme gerçekleştirilir. Projelendirme sonrası detaylı raporlar sunulur. Kodlama ve tasarım çizimi yapıldıktan sonra dernek yazılımı test edilir. Son aşamada yayına hazır halde teslim edilir. Derneğinizin faaliyetlerine göre yazılıma ek özellikler eklenebilir.

Ürününüz veya hizmetiniz için en uygun hizmeti size sunalım.

Uzmanlığımızla ve yeteneklerimizle tecrübenizi birleştirerek ürününüzü ya da hizmetinizi en üste taşıyalım!

pineapple
pineapple

Ürününüz veya hizmetiniz için en uygun hizmeti size sunalım.

Uzmanlığımızla ve yeteneklerimizle tecrübenizi birleştirerek ürününüzü ya da hizmetinizi en üste taşıyalım!