Papp Production Siyah Logo

Sizin için bir sürü fikrimiz var.

Alanlarında uzman ekiplerimiz, ihtiyaç duyduğunuz dijital hizmetleri sunmak için bir tık uzağınızda.

pine
WordPress Tasarım Hizmetleri

Web Yazılım

Otomasyon Sistemleri

Mobil Uygulama

Dijital Pazarlama

Dijital Tasarım

Prodüksiyon
WordPress Tasarım Hizmetleri
Web Yazılım
Otomasyon Sistemleri
Mobil Uygulama
Dijital Pazarlama
Dijital Tasarım

Prodüksiyon

İşletmenizin tanıtımının daha güzel hale gelmesi için, fotoğraf çekimi ve prodüksiyon yapıyoruz.

Etkileyici pazarlama hizmetimiz ile sosyal medya ünlülerinin kendi hesaplarında, işletmenizi veya ürünlerinizi tanıtmasını sağlıyoruz.

Sunduğumuz Avantajlar

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Geniş bir ticari yelpazede yer alan firmalar, yürüttükleri çalışmaları, sosyal sorumlulukları, üretim ve faaliyetleri, sektörde bulundukları çevreye ve müşteri hedef kitlelerine ulaştırmak için kurumsal fotoğraflardan yararlanmaktadırlar.

Ürün çekimleri, stüdyo ortamında gerçekleşmelidir. Ürünlerin, stüdyo ortamına getirilmesi mümkün değilse; stüdyo ekipmanları ile ürünlerin bulunduğu ortamda da çekim yapılabilir. Mekan ve kurumsal fotoğraf çekimleri; mekana, stüdyo ekipmanları kurulup  doğru ışık ayarları yapılması ve çekim saatinin belirlenmesi sonrasında gerçekleştirilir. Fotoğraf çekimi sonrasında, fotoğraflarda yapılması gereken düzenlemeler ve ayarlamalar yapılır, sonrasında teslim edilir.

Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi

Ürününüzü veya hizmetinizi hedef kitlenize tanıtmanın en iyi yolu tanıtım filmi çekmektir. Çünkü görsellik insan hafızasına daha güçlü etki eder ve algıların açılmasını sağlar. Bu nedenle de tanıtım videoları bir firma ya da markanın tanıtılmasını en iyi biçimde sağlayan araçlardan birisidir.

Çekim işlemleri öncesinde, çekimle ilgili senaryonun kurgulanması gerekir. Kurgulanan senaryo ile tanıtım filmi çekimi yapılır. Oluşturulan tanıtım filmi, seslendirme ve montaj işlemleri sonrası hazır hale getirilir. Çekim işlemleri istenilen yerde yapılabilir. Drone, kamera ve yardımcı karakterlerle çekimler gerçekleştirilebilir. Akabinde, talep edilirse sosyal medya hesaplarınızda paylaşılması sağlanır.

2D ve 3D Animasyon Üretimi

Dijital pazarlamanıza yenilik mi getirmek istiyorsunuz? Aradığınız şey bir 2D & 3D animasyonlu açıklayıcı video. 2D & 3D animasyon, markaların mesajlarını daha verimli iletmesine, ürün ve hizmetleri daha ilgi çekici bir şekilde tanıtmasına ve rekabette öne çıkmasına olanak tanıyan en iyi pazarlama uygulaması haline geldi.
 

Pineapple Production’un sunduğu 360 derece hizmet anlayışı kapsamında markanıza ve hizmetinize en uygun çözümü üretiyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler

Ürün Tanıtımı

Piyasaya yeni giren bir ürünün piyasada tutunması, markalaşması, marka değerini artırması ve bu değeri iyi yönetmesi olarak özetleyebileceğimiz başarılı bir sürecin en baştan çok iyi planlanması gerekmektedir. Ürünün başarılı bir şekilde tanıtımı ve pazarda kendisine yer açması kurumun büyümesinin, ciro ve karını artırmasının yolunu açmaktadır. Buna karşılık başarısızlık, boşa harcanan paralar ve ciddi zararlar anlamına gelmektedir. Dolayısıyla ürünün daha yolun başında sağlam bir stratejiye sahip olması çok önemlidir. Başarı ancak pazarlama iletişimi konusunda uzman kurumların katkısıyla sağlanabilir.

Ürününüz veya hizmetiniz için en uygun hizmeti size sunalım.

Uzmanlığımızla ve yeteneklerimizle tecrübenizi birleştirerek ürününüzü ya da hizmetinizi en üste taşıyalım!

pineapple
pineapple

Ürününüz veya hizmetiniz için en uygun hizmeti size sunalım.

Uzmanlığımızla ve yeteneklerimizle tecrübenizi birleştirerek ürününüzü ya da hizmetinizi en üste taşıyalım!