Papp Production Siyah Logo

Sizin için bir sürü fikrimiz var.

Alanlarında uzman ekiplerimiz, ihtiyaç duyduğunuz dijital hizmetleri sunmak için bir tık uzağınızda.

pine
WordPress Tasarım Hizmetleri

Web Yazılım

Otomasyon Sistemleri

Mobil Uygulama
Dijital Pazarlama

Dijital Tasarım

Prodüksiyon

WordPress Tasarım Hizmetleri
Web Yazılım
Otomasyon Sistemleri
Dijital Pazarlama
Dijital Tasarım
Prodüksiyon

Mobil Uygulama

Markanızın mobil varlığını güçlendirecek tüm mobil uygulama projelerinizi özenle tasarlıyoruz.  Kurumsal ve bireysel taleplerinize özel, mobil uygulama tasarımı ile dijital varlığınızı güçlendirebilirsiniz. Android, iOS platformları için özel olarak geliştirilen uygulamalarla etkileşimi arttırabilirsiniz.

iOS Uygulamaları

iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarında kullanılan iOS mobil platformu, dünya genelinde ciddi bir kullanım oranına sahiptir. iOS uygulamaları ile iOS işletim sistemine tamamen uyumlu bir mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz.


Pineapple Production’ın profesyonel ekibi, günümüzün en popüler cihazlarına sahip Apple’ın çevrimiçi uygulama mağazası olan App Store‘a özel uygulamalar tasarlayarak kullanıcı deneyimini artırmaktadır. Ayrıca başarılı bir uygulamaya sahip olarak farklı stratejiler belirleyebilir; pazar payınızı ve marka gücünüzü artırabilir; başarılı pazarlama olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Android Uygulamaları

Mobil platformlar arasında popüler olan Android; mobil sistemler pazarında %60 kullanım oranı ile en çok tercih edilen mobil sistemler arasında yer alıyor. Android uygulamaları ile birçok akıllı telefon ve tablet kullanıcısına erişilebilir.  Android mobil uygulamalar, markanızın ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanır.

 

Siz de gelişen ve yaygınlaşan bu mobil dünyada profesyonelce tasarlanmış uygulamalar ile yerinizi alın. Her cihaz için özel olarak optimize edilmiş özellikler ve güncel teknolojiler kullanılarak ortaya çıkan android uygulama ve yazılım hizmeti ile satışlarınızı ve gelirinizi artırırken; kullanıcılarınız arasında da kalıcı bir yer edinin!

Çapraz Platform Uygulamalar

Çapraz platform desteği, uygulamalar için kullanıldığında; bir uygulamanın birden fazla işletim sisteminde çalışabilmesi anlamına gelir.

 

Mobil uygulama, markanızın ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanır.  Geliştirme ekibimiz React Native, Flutter ve diğer mobil teknolojileri kullanarak, farklı işletim sistemleriyle uyumlu mobil uygulamalar geliştirebilir.

Markanız, çapraz platformlarda çalışabilen mobil uygulamalar ile performans kaybı olmadan, düşük maliyetlerle, daha fazla kullanıcı ve takipçiye ulaşabilir. Çapraz platform uygulamalar sayesinde, bu pazara daha hızlı girebilirsiniz.

Akıllı Saat Uygulamaları

Giyilebilir cihazlarla birlikte mobil teknolojilerin hayatımızdaki etkileri artarak devam etmektedir. Birçok üretici her gün yeni bir giyilebilir cihazını, teknolojisini duyurmaktadır. Akıllı saat uygulamaları sayesinde, akıllı saat kullanıcılarına erişebilirsiniz.

Akıllı saat uygulamaları, farklı işletim sistemlerine uygun olarak geliştirilir. Geliştirilen tüm tasarımlar test edilir ve onayınızla yayına hazır hale getirilir.

Ürününüz veya hizmetiniz için en uygun hizmeti size sunalım.

Uzmanlığımızla ve yeteneklerimizle tecrübenizi birleştirerek ürününüzü ya da hizmetinizi en üste taşıyalım!

pineapple
pineapple

Ürününüz veya hizmetiniz için en uygun hizmeti size sunalım.

Uzmanlığımızla ve yeteneklerimizle tecrübenizi birleştirerek ürününüzü ya da hizmetinizi en üste taşıyalım!