Papp Production Siyah Logo

Sizin için bir sürü fikrimiz var.

Alanlarında uzman ekiplerimiz, ihtiyaç duyduğunuz dijital hizmetleri sunmak için bir tık uzağınızda.

pine
WordPress Tasarım Hizmetleri

Web Yazılım

Otomasyon Sistemleri

Mobil Uygulama

Dijital Pazarlama

Dijital Tasarım
Prodüksiyon

WordPress Tasarım Hizmetleri
Web Yazılım
Otomasyon Sistemleri
Mobil Uygulama
Dijital Pazarlama
Prodüksiyon

Dijital Tasarım

Dijital tasarım, insanların bir bilgisayarda, tablette veya telefon ekranında görüntülediği ve etkileşim kurduğu içeriğin görünüşünü ve hissini ortaya çıkarma sürecidir. Dijital tasarım, birkaç farklı görevi kapsayan bir terimdir.

Kurumsal kimlik tasarımının ilk aşaması, logo tasarımıdır. Kurumsal kimlik tasarımı için; logo, kurum sloganı, broşür, promosyon ürünleri, antetli kağıt, kartvizit gibi markanızın görsel yüzünü tasarlıyoruz. Reklam ve grafik tasarımı çalışmalarıyla markanızı güçlendirebilirsiniz. Markanızın ihtiyacı olan tüm kurumsal tasarımları özenle hazırlıyoruz.

 

Kurumsal kimliğinizi oluşturma ve marka bilinirliğinizi ileriye taşımanız adına, hizmetler ve tasarımlar sunuyoruz.

Sunduğumuz Avantajlar

Katalog

Katalog tasarımı, firmaların ürünlerini tüketicilere rahat bir şekilde gösterebilmeleri için hazırlanan pazarlama kanallarından bir tanesidir. Kataloglar; broşür ve el ilanı gibi basılı reklam araçlarından çok daha detaylı bilgileri içerir. Bir ürünün boyutları, ağırlığı, fiyatı, özellikleri gibi pek çok detay bilgi kataloglarda yer alır.

Katalog tasarımı, markanızın kurumsal kimliğine uygun şekilde yapılır.  Katalog tasarımında kaliteli ve ilgi çekici görseller seçilir ve yazı karakteriyle bir ahenk içinde sunulur. Kataloglarınızda, kurum renklerinize yer verilir ve markanızın akılda kalıcı hale gelmesi sağlanır. Ürün ve hizmetleriniz her yönüyle inceleyen kişiye aktarılır.

Sosyal Medya Kitleri

Markanızın, sosyal medya hesaplarında kurumsal kimliğini yansıtacak; paylaşım planı, kapak tasarımı, profil resmi tasarımı, içerik paylaşım düzeni gibi öğelerdir. Sosyal medya kitleri, markanızın; Facebook, Instagram, Youtube gibi sosyal medya platformlarında, kurumsal kimliğini ve marka imajını oluşturur. Sosyal medya kitleri sayesinde, markanıza olan güven artar, marka-müşteri etkileşimi güçlenir ve markanıza olan talep çoğalır.

Ajanda

Marka imajını güçlendirecek ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak en etkili promosyon ürünleri arasında ajanda bulunur. Kurumsal imajınızı güçlendirecek kapak tasarımı ve sayfa tasarımı gerçekleştirilir. Her yıl müşterilerinize ve iş ortaklarınıza dağıtabileceğiniz ajandalar, istediğiniz boyutta tasarlanabilir ve basım işlemleri gerçekleştirilir.

E-Bülten

E-bülten, işletmenize ait olan web sitenizin oluşturduğu yenilikleri, gelişmeleri mail yolu ile bildirim sistemidir. Bu şekilde her yenilikte daha fazla kişiye ulaşım sağlanarak daha fazla kişinin gelişmeler, yenilikler veya fırsatlar hakkında bilgi alması sağlanır. E-bülten sistemi sayesinde istediğiniz de şirketiniz ile ilgili bilgiler daha hızlı bir şekilde müşterilere ulaştırılarak bu şekilde aldıkları bilgiler ile yenilik ve ya gelişmeler sonucunda firmanızdan daha fazla hizmet almaları sağlanır.

E-bültenlerde; metin içerikler, görseller, vektörel çizimler, hareketli multimedya içerikler yer alır. E-bültenler ile e-posta pazarlama faaliyetlerinizi yürütebilirsiniz. Yeniden pazarlama stratejisi ile potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, marka kimliği ve marka imajı terimleri genellikle birbirinin yerine kullanılır, ancak aslında birbirinden farklıdır. Kurumsal kimlik, algıyı şekillendiren içsel faaliyetlerle ilgilidir. Marka kimliği, bir kuruluşun hedef kitlesi tarafından nasıl algılanmak istediğidir. Marka imajı, tüketiciler tarafından tutulan dış algılardır. Üçü de birbirine dokunmuştur, ancak markanızı oluştururken her biri ayrı ayrı düşünülmelidir. Her şey kurumsal kimlikle başlar.

Kurumsal Kimliğin Önemi

Güçlü kurumsal kimlikler, insanların markanız ve ürünleri veya hizmetleriyle ilgili duygularını şekillendirmede hayati öneme sahiptir ve aracıdır. Günümüzün rekabetçi pazarında, her büyüklükteki, misyon ve amaçtaki kuruluşlar için bir kurumsal kimlik kılavuzu, marka stil kılavuzu, ilkeler ve ses tonu oluşturmak hayati önem taşımaktadır. İşte bunun dört nedeni.

TUTARLILIK

Kuruluştaki herkesin müşterilerle, paydaşlarla ve potansiyel müşterilerle her etkileşim kurduğunda onu aynı şekilde temsil etmesini sağlar.

UZMANLIK

Bir şirket kimliği, markanızı sektörünüzde güvenilir bir uzman olarak yansıtmanıza yardımcı olur.

GÜVENİRLİLİK

Özenle hazırlanmış ve geliştirilmiş bir kurumsal kimlik, markanızın görsel sunumunu e-posta, sosyal medya vb. tüm kanallarda standart hale getirmeye yardımcı olur.

OTORİTE

Özenle hazırlanmış ve geliştirilmiş bir kurumsal kimlik, markanızın görsel sunumunu e-posta, sosyal medya vb. tüm kanallarda standart hale getirmeye yardımcı olur.

Kurumsal Kimliğe Neler Dahildir?

Yukarıda bahsedildiği gibi, bir şirketin kurumsal kimliği, bir organizasyonun genel “yüzünü” temsil eden tüm görsel unsurları içerir. Bunlar şunları içerir:

Kurum Adı

Logo ve Semboller

Renk & Font

Slogan / Motto

Kurumsal Yazı Karakteri

Baskı Araçları

Ürününüz veya hizmetiniz için en uygun hizmeti size sunalım.

Uzmanlığımızla ve yeteneklerimizle tecrübenizi birleştirerek ürününüzü ya da hizmetinizi en üste taşıyalım!

pineapple
pineapple

Ürününüz veya hizmetiniz için en uygun hizmeti size sunalım.

Uzmanlığımızla ve yeteneklerimizle tecrübenizi birleştirerek ürününüzü ya da hizmetinizi en üste taşıyalım!