Papp Production Siyah Logo

Sizin için bir sürü fikrimiz var.

Alanlarında uzman ekiplerimiz, ihtiyaç duyduğunuz dijital hizmetleri sunmak için bir tık uzağınızda.

pine
WordPress Tasarım Hizmetleri

Web Yazılım

Otomasyon Sistemleri

Mobil Uygulama

Dijital Pazarlama
Dijital Tasarım

Prodüksiyon

WordPress Tasarım Hizmetleri
Web Yazılım
Otomasyon Sistemleri
Mobil Uygulama
Dijital Tasarım
Prodüksiyon

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, elektronik ortamda ürün ve hizmetinizi tanıtabileceğiniz, günümüz teknoloji dünyasında geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve tercih oranı yüksek pazarlama yöntemidir. Dijital pazarlama ve dijital kanallar aracılığıyla kendinizi gösterip, markanızı tanıtabilir satışlarınızı arttırabilir, müşterilerinizle sistematik bir ilişki kurabilirsiniz.

Markanızın potansiyelini artıracak; e-ticaret stratejileri belirleme, reklam bütçeleri oluşturma, dijital pazarlama, kriz yönetimi gibi alanlarda Pineapple Production ekibi yanınızdadır. Dijital danışmanlık ve pazarlama bütçeniz en verimli şekilde kullanılır.

Sunduğumuz Avantajlar

Etkileyici Pazarlama

“Influencer Marketing” yani etkileyici pazarlama; sosyal ağlarda belirli bir grubu etkileme gücüne sahip kişilerin, içerik yoluyla sahip oldukları sosyal medya hesapları üzerinden, bir ürün ya da servis ile ilgili hedef tüketici grubunu etkileme ve satın almaya yönlendirmeye yönelik olarak düzenledikleri pazarlama çalışmalarının geneline verilen isimdir.

 

Etkileyici pazarlama desteğiyle ürünleriniz daha fazla kişiye ulaştırılır. Ürün ve markanın tanıtımında reklam içeriği oluşturulur, doğru sosyal medya platformu seçilir ve marka hedeflerinize uygun sosyal medya fenomeni belirlenir. Youtube, Facebook, Twitter, Instagram ve TikTok gibi sosyal medya platformlarında yüksek takipçi sayısı olan kişiler, içerik oluşturarak ürünleriniz ve markanız hakkında deneyimlerini takipçilerine aktarır. Markanızı daha güçlü hale getirmek için popüler sosyal medya kullanıcılarının gücünden yararlanabilirsiniz.

Web Reklam Yönetimi

Google, Facebook, Instagram, Twitter ve LinkedIn gibi dijital medya mecraları artık hem kişisel olarak hem de kurumsal olarak sizlere istediğiniz kitleye ulaşma imkanı sağlamaktadır. Web reklam yönetimi; Google Ads, Facebook ve Instagram gibi platformlarda sosyal medya reklamcılığı gibi alanları kapsar.

 

Dijital ortamda hedef kitle davranışları ölçülür. Detaylı anahtar kelime analizi yapılır. Rakip analizleri ve sektör analizleri yapıldıktan sonra, reklam bütçesi oluşturulur. Aylık reklam maliyeti, erişilecek kitle, kişi sayısı ve reklam türleri sizlere sunulur. Web reklam yönetimi sayesinde, en düşük reklam bütçesiyle en yüksek kitleye erişim sağlanır. Bu sayede hedef kitlesini daha yakından tanıma imkanı bulan markalar, doğru zamanda doğru reklam kampanyaları kurgulayabilmektedir.

Pineapple Production olarak kurumsal imajınızı iyileştirmekle kalmıyor dilerseniz ulaşılabilirliğin en kolay yolu olan dijital reklamlarınızı da yönetiyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret danışmanlığı ile ürün ve hizmetleriniz daha fazla kişiye ulaşır.  E-ticaret danışmanlığı hizmetinde; arama motoru optimizasyonu, sosyal medya hesap yönetimi, içerik pazarlama stratejisi geliştirme ve uygulama, dijital reklam faaliyetleri, marka itibarı oluşturma, müşteri memnuniyeti sağlama vb. her alanda destek alabilirsiniz. Pineapple Production olarak; öncelikle sektörünüzü, ürün ve hizmetlerinizi ve potansiyel müşteri davranışlarınızı analiz ederiz.  E-ticaret pazarlama stratejisi oluştururuz.

 

E-ticaret faaliyetlerinde müşteri deneyimlerinin iyileştirilmesi sağlarız. Web sitesi, sosyal medya hesapları ve diğer e-ticaret platformlarınızda, dönüşüm oranlarını artıracak optimizasyon çalışmaları yürütürüz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya platformları şirketlerin, markaların ya da kişilerin kendilerini hedef kitlelerine dilediği gibi anlatabildiği, internet üzerindeki platformların genel adıdır. Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya platformlarında aktif olmak önemlidir. Paylaşım takvimi hazırlama ile sosyal medya hesap yönetimi çalışmaları sayesinde, hedef kitlenizin gözünde marka bilinirliğiniz güçlenir.

 

Sosyal medya danışmanlığı hizmetleri; hedef kitle, rakip ve sektör analizleriyle yapılır. Hedef kitlenin aktif olduğu zaman dilimlerinde, düzenli bir şekilde ilgi çekici içerikler paylaşarak sosyal medya hesaplarınızın etkileşim oranı arttırılır.

 

Sosyal medya danışmanlığı ile sosyal medya platformlarında daha geniş kitleye ulaşılabilir. Kurumsal sosyal medya hesabı oluşturma,  içerik stratejisi oluşturma, ilgi çekici görsel ve etkileşim sağlayacak paylaşımlar düzenleme çalışmalarıyla daha fazla kişiye ulaşmanız sağlanır.

SEO

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu, web sitenizi ve web sayfanızı belirli anahtar kelimelere göre optimize etme anlamına gelir. Arama motoru, sonuç sayfalarında en üst sıralarda yer alma ve üst sıralardaki konumu korumaya yönelik yapılan çalışmalardır. Bu optimizasyon Bing, Yandex ve Google gibi arama motorlarının arama sonuçlarında üst konumlarda görüntülemeye değecek olduğunu göstermesine izin verir.

Web siteniz, arama motoru kurallarına uygun hale geldikten sonra, popüler hale gelmesi için tanıtım çalışmaları yürütülür. SEO çalışmaları öncesinde; rakip analizi, sektör analizi, anahtar kelime analizi, hedef kitle analizi gerçekleştirilir.

Marka Danışmanlığı

Marka danışmanlığı markanızın görünürlüğünü artırmada önemli rol oynar. Marka danışmanları sizin için rakip analizi, hedef kitle analizi yapar; ürün ve hizmet kalitesini artırmaya yönelik adımları, markanızın eksik yönlerini, markanızın görünen yüzü olan logo ve reklamları, popüler kültüre uygunluğunuzu belirler ve çalışmaya başlar.

Marka danışmanlığıyla insanların güven duyduğu, dolayısıyla ticari hedeflerine ulaşan, büyüyen bir markaya sahip olabilirsiniz.

Sunucu Yönetimi Danışmanlığı

Sunucu Sistemleri, verilerinizin internet ortamında sürekli olarak ulaşılabilir olması, söz konusu verilerin tek merkezde toplanması ve muhtelif risklere karşı veri güvenliğini sağlaması açısından oldukça önemli bir çözüm alternatifidir.


Sunucularınızda yer alan yazılım ve servislerin kontrol edilmesi, gerekli olması durumunda müdahale gerçekleştirilmesi, güncellemelerin takip edilmesi ve uygulanması, sunucunun kusursuz şekilde çalışmasının sağlanması işlemleridir. Sunucular üzerinde servis takibi yapılır, sunucu optimizasyonları yürütülür, sunucularda yer alan yazılım sorunları en kısa sürede çözülür. Güvenlik ihlallerinde sunuculara hemen gerekli müdahaleler yapılır.


Pineapple Production, sunduğu sunucu yönetim danışmanlığı ile sunucu sistemleri üzerinden çalışan müşterilerinin altyapılarının yönetimi, idamesi, verilerin yedeklenmesi, art niyetli teşebbüslere karşı güvenliğinin sağlanması gibi konularda tek merkezden çözüm sunmaktadır.

Ürününüz veya hizmetiniz için en uygun hizmeti size sunalım.

Uzmanlığımızla ve yeteneklerimizle tecrübenizi birleştirerek ürününüzü ya da hizmetinizi en üste taşıyalım!

pineapple
pineapple

Ürününüz veya hizmetiniz için en uygun hizmeti size sunalım.

Uzmanlığımızla ve yeteneklerimizle tecrübenizi birleştirerek ürününüzü ya da hizmetinizi en üste taşıyalım!